Béžové pohodlí do každého interiéru: Křeslo Hippo od Karup Design

Rozložte jej za několik vteřin a z křesla je postel!

Hippo křeslo je vhodné jak do studentských pokojů, tak i na chatu, nebo jen tak na lenošení. Hippo je šikovně promyšlený, praktický, krásný a pohodlný přítel ochotný pomoci v případě větší návštěvy nebo nečekaného nocležníka. Rozložení postele je poté snadné a pohodlné, a to díky pevnému spojení matrací jednoduchými suchými zipy.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála. První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty, všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Bezové křeslo Hippo od Karup Design je ideální volbou pro všechny, kdo hledají multifunkční nábytek. Jeho jednoduchý design a barva jako stvořená pro každou domácnost a interiér. A kdykoliv se budete chtít usadit, klidně si můžete dát i malého odpočinku, protože na Hippu se sedí opravdu skvěle.

Jedinou nevýhodou křesla Hippo je, že na něm budete chtít trávit více času, než by bylo zdrávo. Pokud byste si chtěli pořídit toto praktické křeslo, můžete tak učinit zde: https://www.isolund.cz/produkt/bezove-kreslo-hippo-karup-design

Béžové křeslo Hippo od Karup Design

Výbava každého interiéru by měla být nejen hezká a vkusná, ale také praktická a účelná. Křeslo Hippo od značky Karup Design je ideálním řešením pro všechny, kdo hledají multifunkční nábytek, který se hodí do každého interiéru.