Béžový kusový koberec OMBRE s vysokým vlasem – krása kontrastů


Skvělá alternativa k celoplošnému koberci

Přemýšlíte nad tím, že by vašemu interiéru slušel koberec, ale nechcete ho po celé místnosti? Nevadí. Sáhněte po kusovém koberci, který je skvělou alternativou a také moderním a praktickým prvkem, který ocení každý interiér.

Univerzální béžová barva

Vsadíte-li na silný a přitom jemný a měkký koberec v příjemné béžové barvě, stane se neocenitelným pomocníkem. Umístit jej můžete opravdu kamkoliv – k televizi, posteli, pod stůl, ke gauči, do dětského pokoje, předsíně nebo pracovny či kanceláře.

Vysoký vlas pro vaše pohodlí

Vysoký vlas je velmi příjemný, na dotek hebký a dobře se po něm chodí. Svou vrstvou příjemně izoluje chlad z podlahy a můžete si tedy bez obav sednout na zem nebo nechat děti, ať si na zemi hrají. Údržba je jednoduchá, stačí pravidelně vysávat, držet stranou od chemikálií a podle potřeby ručně prát a následně nechat vodorovně volně proschnout.

Doplněk pro moderní design

Kusový koberec s vysokým vlasem příjemně oživí každý interiér a doplní moderní design. Jeho kontrastní efekt, který dokáže zachytit neutrální tóny, je navíc tím pravým pomocníkem při nastolování kontrastů v interiéru.

Béžový kusový koberec

Závěr

Béžový kusový koberec OMBRE s vysokým vlasem představuje vynikající doplněk pro váš interiér. S jeho praktickými vlastnostmi a moderním designem dokáže zaujmout jakýkoliv prostor. Být s ním na jedné vlně neznamená žádné kompromisy, ale přesně to, co svému interiéru přejete.