Bílý lesk a moderní design: Obývací stěna DALLAS 240 cm od Ral

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Pokud hledáte obývací stěnu, která se nejen krásně hodí do Vaší domácnosti, ale také Vám nabídne mnoho praktických možností a variabilní sestavu, je obývací stěna DALLAS 240 cm od Ral odpovědí na Vaše požadavky. Tato stěna Vám nabídne spoustu úložného prostoru pro Vaše oblíbené knihy, dekorace a přístroje. Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Kde zakoupit tuto obývací stěnu?

Obývací stěnu DALLAS 240 cm od Ral si můžete zakoupit na eshopu ESROM.cz. Na tomto odkazu najdete kompletní popis a parametry obývací stěny DALLAS 240 cm. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo řešit jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na zákaznickou podporu eshopu ESROM.cz.

Zaměřte se na bílý lesk, moderní design a vysokou kvalitu s obývací stěnou DALLAS 240 cm od Ral. To je investice do Vašeho pohodlí a stylu.

Obývací pokoj s obývací stěnou

Investice do kvalitního nábytku, jako je obývací stěna DALLAS 240 cm od Ral, se Vám vyplatí. Tato stěna Vám nejen nabídne praktičnost a mnoho úložného prostoru, ale také povýší Váš obývací pokoj na úroveň s moderním a stylovým designem.