Bílý nástěnný kelímek s držákem z nerezové oceli – praktický pomocník od Wenko Mezzano

Během ranní rauty se neobejdeme bez sprchování a v případě mužů také bez oholení. Tyto činnosti jsou nepostradatelné pro každého, kdo dbá na svůj vzhled a hygienu. Základem tohoto rituálu jsou kartáčky na zuby a holicí strojky. Kde je ale nejlepší je uschovat? Odpověď je jednoduchá – v bílém nástěnném kelímku s držákem z nerezové oceli od Wenko Mezzano.

Šrouby a hmoždinky jsou součástí balení

Tento kelímek na kartáčky můžete na zeď přivrtat pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. Pokud si ale na vrtání netroufáte, nevěste hlavu a objednejte si lepidlo Power-Loc®, které zajistí spolehlivé a rychlé upevnění.

Příjemný a moderní design

Bílá barva kelímku dodává celkově velice moderní vzhled, který se hodí téměř do každé koupelny. Držák na kartáčky je navíc malý a nenápadný, takže nezabírá zbytečně moc místa a dodává celkově příjemný dojem.

Nerezová ocel zaručuje kvalitu a trvanlivost

Nerezová ocel, ze které těleso kelímku i držák na kartáčky jsou vyrobeny, zaručuje nejen kvalitu, ale také dlouhodobou trvanlivost. Při správné údržbě a čištění se tento druh materiálu neotřepá, nezažloutne a nezačne ani rezivět.

Vhodné i pro menší koupelny

Díky svému menšímu provedení je tento kelímek ideální pro menší koupelny, kdy potřebujeme ušetřit co nejvíce místa. Ovšem i do větších prostor kelímek skvěle zapadne a bude se s ním velice dobře manipulovat.

Závěr

Výrobek od Wenko Mezzano je skvělým doplňkem každé koupelny. Bílý nástěnný kelímek s držákem z nerezové oceli je praktický a moderní pomocník, jehož nákup se určitě vyplatí. Pokud hledáte spolehlivé a trvanlivé řešení pro uschování kartáčků a holicích strojků, tenhle produkt bude tou správnou volbou. Objednejte si ho na https://www.atcomplet.cz/produkt/bily-nastenny-kelimek-na-kartacky-s-drzakem-z-nerezove-oceli-wenko-mezzano.