BRW Psací stůl Balder BIU 120 – Elegantní kombinace dubu riviéra a bílého lesku

Prostorný a vkusný psací stůl je nezbytností v každé kanceláři, studentském či dětském pokoji. Nabízíme Vám model Balder BIU 120 od renomovaného výrobce nábytku BRW, který je ideální pro každodenní použití a zároveň zaujme svým moderním designem.

BRW-Balder-BIU-1

Jednoduchý ale praktický

Stůl Balder BIU 120 je vyroben v barevném provedení dub riviéra/bílý lesk, což dodává celému interiéru moderní a elegantní nádech. Nabízí 1 šuplík, pod kterým se nachází skříňka s 1 policí, do které si můžete vše potřebné přehledně uložit. S rozměry 120 x 80 x 55 cm je dostatečně prostorný pro práci s počítačem či knihami.

BRW-Balder-BIU-3

Tento stůl se hodí do kanceláře, dětského či studentského pokoje. Jeho praktická a elegantní konstrukce umožňuje plnohodnotnou práci u počítače i bezproblémové ukládání sešitů, knih a dalších potřebných věcí. Zároveň ale nezabere moc místa v místnosti a působí velmi decentně.

Dodáváno v demontu s návodem k montáži

Zařízení interiéru je obtížné a někdy i zdlouhavé. Proto Vám nabízíme psací stůl Balder BIU 120 v demontáži, který si pomocí přiloženého návodu sestavíte sami. To znamená, že si můžete být naprosto jisti tím, že každá součást bude přesně tam, kde má být a všechny části sedí přesně, jak mají. Montáž je s pomocí přiloženého návodu snadná.

BRW-Balder-BIU-2

Kolekce nábytku Balder – pro ty, kteří oceňují jednoduchost a moderní vzhled interiéru

Kompletní kolekce nábytku Balder od BRW potěší především ty, kteří oceňují jednoduchost a moderní vzhled interiéru. Zajímavý design podporují zesílené čelní hrany korpusu a elegantní úchyty, které dávají jednotlivým kusům punc originality. Balder se vyrábí v barevné kombinaci dub riviéra a bílý lesk, což umožňuje libovolně jej kombinovat s doplňky v interiéru.

Tento nábytek se perfektně hodí do obývacího či studentského pokoje nebo ložnice.

Pořídit si kvalitní psací stůl, který je praktický, prostorný a zároveň vkusně ladí s interiérem, je velmi důležité a uleví to Vaší každodenní práci. Nabídneme Vám Balder BIU 120 od BRW, který splní všechny Vaše požadavky.

Koupit BRW Psací stůl Balder BIU 120