Designový nástěnný věšák Origami Bird od značky KARE – funkční kousek uměleckého designu


Designový nástěnný věšák Origami Bird od značky KARE

Funkční kousek uměleckého designu

KARE DESIGN Nástěnný věšák Origami Bird 114cm: Je Origami vaším koníčkem? Pořiďte si nástěnný věšák Origami Bird, aby vás mohl doma vítat každý den! Tři ptáčci v podobě skládaček Origami jsou umístěni na černý ocelový profil.

Věšák je funkcionalitou spojen s uměleckým designem. Kromě své praktičnosti je věšák i estetickým prvkem, který dokáže v interiéru vytvořit zcela novou atmosféru. Navíc tuto funkčnost a estetiku splňuje díky svému originálnímu designu.

Ptáčci skladní z papíru jsou velmi populární a unikátní, stejně jako tento nástěnný věšák Origami Bird.

Věšák je vyroben z oceli s práškovou povrchovou úpravou, což zajišťuje jeho odolnost vůči vlhkosti a působení času. Díky tomu si ho můžete umístit kdekoliv v interiéru a může být součástí vaší domácí dekorace, protože dokáže skvěle zapadnout do vašeho stylu.

Tento věšák si můžete objednat na této stránce.

Praktický pomocník i krásná dekorace

Papíroví ptáčci se stali inspirací i pro tento nástěnný věšák.

Maximální nosnost věšáku je 3,5 kg a jeho délka je 114 cm. Díky svému rozměru a nosnosti může být věšák využit k mnoha účelům vnitřního uspořádání.

Věšák můžete například umístit u vchodu na zavěšení kabátů nebo na koupelně k věšení osušek a dalšího textilu. Kromě toho se věšák díky svému designu a elegantnosti hodí i do interiérů kanceláří, obchodů nebo restaurací.

Věšák Origami Bird je proto multifunkčním pomocníkem, který dokáže zároveň zkrášlit a zpříjemnit váš interiér.

Designerový věšák Origami Bird od značky KARE

Závěr

KARE DESIGN Nástěnný věšák Origami Bird 114cm není jen praktickým pomocníkem, ale především kouskem uměleckého designu, který uspokojí nároky i těch nejnáročnějších zákazníků na krásu a praktičnost.

Nebojte se být kreativní a vytvořit si s věšákem Origami Bird nevšední a moderní interiéry!