Elegantní a prostorná vysoká skříň PADAR v san remo/bílém provedení

Vysoká skříň (regál)

Barva: san remo/bílá

Materiál: DTD laminovaná 22 mm

Rozměry (šxhxv): 50 x 55 x 182,6 cm

Vysoká skříň PADAR

Tato elegantní a prostorná vysoká skříň PADAR v san remo/bílém provedení je právě tím prvkem, který rozzáří interiér vaší pracovny, kanceláře, školní učebny nebo zasedací místnosti.
Skříň nabízí dostatek prostoru, aby se v ní vešlo vše, co potřebujete uložit. S rozměry 50 x 55 x 182,6 cm se snadno vejde do jakéhokoliv prostoru.

Vysoká skříň PADAR - detail

Proč právě tato skříň?

Skříň se skvěle hodí do pracoven, kanceláří, školních učeben nebo zasedacích místností.

Je vyrobena z kvalitního DTD laminovaného materiálu o tloušťce 22 mm, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Skříň tak vydrží i náročný provoz a intenzivní používání.

Skříň má 1 polici s nosností 5kg a pod ní šatní tyč.

Vysoká skříň PADAR v san remo/bílém provedení je navržena tak, aby vám nabídla co největší pohodlí při uskladnění věcí. Skříň je vybavena jednou plochou policí, které zaručuje pevnost a maximální nosnost až 5 kg. Pod policí se nachází praktická šatní tyč, kam si můžete zavěsit své blůzy, košile nebo jiné oblečení.

Vysoká skříň PADAR - vnitřek

Nosnost: 110 kg

Díky pečlivé konstrukci a použitým materiálům má tato skříň velmi vysokou nosnost až 110 kg. To znamená, že se do ní bez problémů vejde veškerý potřebný nábytek, dokumenty nebo třeba knihy.

Dodání v demontu

Vysoká skříň PADAR v san remo/bílém provedení přichází v demontovaném stavu, což zaručuje snadné a rychlé sestavení. V balení najdete veškeré díly, včetně návodu k sestavení. Nebojte se, sestavit ji dokáže snadno každý.

Vysoká skříň PADAR - detail

Záruka 24 měsíců.

Vysoká skříň PADAR v san remo/bílém provedení je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů a je doplněna o 24měsíční záruku. Můžete si tak být jisti, že se jedná o bezpečnou a spolehlivou volbu, která vám nabídne nejen příjemný design, ale i dlouhou životnost.

Přesvědčte se sami o výjimečnosti této vysoké skříně a zakupte si ji ještě dnes na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/vysoka-skrin-regal-padar-san-remo-bila!