ELTAP Rozkládací pohovka GARET s úložným prostorem a potahem Monolith 09/Monolith 97

je skvělá volba pro každého, kdo hledá multifunkční nábytek, který dokáže skvěle vypadat i plnit své účely. Tato pohovka je vyrobena z kombinace dřeva a lamina, což jí zajišťuje pevnost a stabilitu. A co je nejdůležitější, je vybavena systémem CLIC-CLAC, díky kterému ji snadno proměníte na prostornou spací plochu.

Disponuje úložným prostorem, kam můžete uložit například lůžkoviny. Tento prostor je velmi praktický, zejména pro ty, kteří nemají mnoho prostoru v bytě a potřebují mít své věci vždy po ruce.

ELTAP Rozkládací pohovka GARET má vyšší opěradlo zad a prošívané čalounění, což ji činí velice pohodlnou. Výplň pohovky je tvořena pěnou T25 v kombinaci s bonellovými pružinami, což navíc zvyšuje její pohodlnost a schopnost přizpůsobit se vaší postavě.

Součástí pohovky jsou i nožičky, které jsou vysoké pouze 2 cm.

Rozměry pohovky

Pohovka má rozměry 210x90x85 cm a hloubku sedu 55 cm. Výška sedu je 45 cm a nožičky mají výšku pouze 2 cm. Díky těmto rozměrům je tato pohovka vhodná pro menší byty a pro ty, kteří chtějí mít více místa pro uskladnění svých věcí.

Pohovka má celkovou váhu 38 kg a jedná se o rozkládací sedací soupravu, kterou snadno přemístíte tam, kde ji budete potřebovat.

Pokud si budete chtít objednat čalouněný nábytek, může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Tento detail je nutné mít na paměti před samotnou objednávkou.

Je také důležité zdůraznit, že barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace. není určena pro každodenní spánek.

ELTAP Rozkládací pohovka GARET s úložným prostorem a potahem Monolith 09/Monolith 97

Tato pohovka je skutečně multifunkční a skvělá pro každého, kdo hledá praktický a elegantní nábytek s vysokou kvalitou. Pokud se chystáte na nový nákup nábytku, rozhodně byste neměli tento výrobek přehlédnout. Navštivte stránky brega.cz a objednejte si ELTAP Rozkládací pohovku GARET s úložným prostorem a potahem Monolith 09/Monolith 97 ještě dnes!