Jednolůžková postel ze masivního borovicového dřeva – recenze Karup Design Senza, 90 x 200 cm

O značce Karup Design

Karup Design je dánská firma založená v roce 1972. Jejich cílem je vytvářet funkční a inovativní nábytek, který je kromě vysoké kvality přístupný pro každého. Díky tomu, že firma spolupracuje s návrháři z celého světa, dokážou nabídnout celou škálu designů, které splňují především moderní trendy. V nabídce najdeme např. klasické futony, matrace, sedací soupravy nebo postele.

Recenze postele Karup Design Senza

Obecně platí, že postel musí být nejen pohodlná, ale také esteticky krásná. Karup Design Senza v tomto směru nepochybně uspokojí nejednoho zákazníka. Jednolůžková postel poskytuje nejen komfortní spaní, ale také je pěknou ozdobou pokoje.

Postel je vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je velkou výhodou. Tento druh dřeva je totiž vynikající pro výrobu nábytku, protože je velmi pevný, odolný a zároveň také lehký. Kromě toho, že se jedná o velmi přátelské a trvanlivé řešení, je dřevo zároveň ekologické.

Stabilitu postele zajišťuje konstrukce se dvěma podpěrami. Ty jsou umístěny na obou koncích postele. To vytváří rovnoměrné rozložení váhy, které zase přispívá k pohodlnému spaní. Součástí postele jsou také dva praktické úložné prostory, do nichž lze uschovat spoustu věcí – například ložní prádlo.

Výhody postele Karup Design Senza:

  • Kvalitní materiál: borovicové dřevo je velmi pevné a lehké zároveň
  • Japonský styl: elegance a minimalistický design jsou velmi v souladu s trendem
  • Funkčnost: úložné prostory umožňují efektivní využití prostoru
  • Pohodlí: postel poskytuje komfortní spaní a díky dobře provedené konstrukci je velmi stabilní

Nákup postele Karup Design Senza

Postel Karup Design Senza rozhodně není levnou záležitostí. Pokud se však rozhodnete pro její nákup, můžete se těšit na velmi kvalitní výrobek, který vás bude svým designem i funkčností bavit po mnoho let. Postel je v nabídce internetového obchodu Isolund, kde si ji můžete objednat a vyzvednout v Praze.

Pro více informací navštivte stránky:

https://www.isolund.cz/produkt/jednoluzkova-postel-z-masivniho-borovicoveho-dreva-karup-design-senza-90-x-200-cm

Postel Karup Design Senza