Keramický toaletní kartáč Wenko Badi Sand – stylová volba do koupelny!

Vneste do své koupelny příjemnou atmosféru s pomocí správně vybraných doplňků. Kolekce značky Wenko se vyznačuje promyšleným designem, který je nejen funkční, ale i stylový.

Keramický toaletní kartáč Wenko Badi Sand

Znáte Wenko?

Tato oblíbená německá značka vyrábí praktické a dokonale funkční doplňky do domácnosti, které vám zjednoduší každodenní život. Ať už potřebujete pomoct s úklidem nebo vyřešit organizaci v šatně, koupelně nebo kuchyni, styloví Wenko pomocníci budou vždy správným řešením.

Keramický toaletní kartáč Wenko Badi Sand je dalším klenotem ze sortimentu této oblíbené značky. Jak již název napovídá, toaletní kartáč je vyroben z keramiky a díky svému zpracování a barvě perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Zároveň je však dostatečně praktický a funkční, díky čemuž si ušetříte nepříjemnosti s nekvalitními kartáči, které se nechce ani používat.

stránka produktu Keramický toaletní kartáč Wenko Badi Sand na webu Codina.cz

Stylový design pro každou koupelnu

Kartáč je dostatečně velký, aby vám skvěle sloužil při úklidu vaší toalety a zároveň nezabíral příliš mnoho místa. Díky příjemnému pískovému odstínu bude příjemně ladit se zbývajícími doplňky v koupelně, takže se nemusíte bát, že by vám narušil estetiku prostoru.

Funkcionalita je v tomto případě rozhodně na prvním místě, ale Wenko na to nezapomněla a vložila do designu i krásné zdobné prvky, které nadchnou nejen právě otevírající se pohled, ale i každého, kdo se do koupelny stěhuje.

Pořiďte si tedy Keramický toaletní kartáč Wenko Badi Sand pro dokonale funkční a stylovou koupelnu. A navíc jej nyní můžete zakoupit na Codina.cz s výhodou!