Krteček a raketa – nová kolekce samolepicích dekorací AG Art v rozměru 30 x 30 cm

AG Art přináší nový a roztomilý motiv samolepicí dekorace. S Krtečkem a jeho kamarády se budete cítit jako v říši pohádky. Samolepky jsou propracované do detailů, a tak na ně budete rádi koukat i vy, i vaše děti.

Krteček v raketě

Tento motiv je ústředním motivem krásné samolepky s rozměrem 30 x 30 cm. Krteček sedí v raketě a vypadá, že je velmi spokojený. V raketě můžete vidět spoustu řídících prvků, které se krásně prolínají s krajinou.

Pod krtečkovou raketou se můžete podívat, co se skrývá pod zemí. Tam totiž běhá krtek, ve své přírodní zemi.

Ke Krtečkovi se nyní přidává spousta jeho kamarádů a jiných dopravních prostředků, takže si zde najde své místo každý malý nadšenec dopravních prostředků.

Vysoká kvalita obrazu

Jednou z největších výhod samolepicích dekorací AG Art je vysoká kvalita obrazu. Obraz je vyroben na kvalitní fólii, která nebledne. Proto si můžete být jistí, že váš obraz bude krásný i po mnoha letech.

Rychlé a snadné instalování

Instalace samolepek AG Art je velmi snadná. Samolepku stačí pouze odlepit a nalepit na stěnu. Nemusíte se bát, že by se samolepka neroztáhla. Případně můžete použít nálepky separátoru, které vám udělají instalaci ještě jednodušší.

Kdežto ostatní tapety nebo nástěnné malby vyžadují pomalování cenných stěn, s AG Art váš čas a váš peněženka budou chráněni.

Ekologická samolepka

Při výrobě samolepek AG Art se používá fólie bez ftalátů, které jsou škodlivé pro zdraví a přírodní prostředí. Proto si můžete být jisti, že nepodporujete škodlivé vlivy na způsob ekologického života.

Všechny samolepky AG Art jsou vyrobeny v Česku, kde se pečlivě střeží nejen kvalita výrobků, ale i jejich originalita a krásno.

Krteček a jeho kamarádi jsou nyní k dispozici ve vašem obývacím pokoji, dětském pokoji, kanceláři nebo jen tak jako krásné dekorace vašeho interiéru.

Zde si můžete prohlédnout krásnou samolepku s Krtečkem v raketě a objednat ji:

AG Art samolepicí dekorace Krteček a raketa 30 x 30 cm