Luxusní křeslo Hoorns Esence – elegantní béžová látka a pohodlný design


Popis produktu

Rustikální křeslo Esence je skvělým doplňkem každého obývacího pokoje i odpočinkové zóny. Štíhlé podnoži z kaučukového dřeva dominuje velice pohodlné čalounění z kvalitní látky, které bez problémů odolá intenzivnímu používání. Toto elegantní béžové křeslo bude skvělým designovým kouskem v domácnosti i v komerčních prostorech.

Doporučené použití

Toto křeslo je skvělé pro vytvoření moderního nebo klasického interiéru. Jeho elegantní design se hodí do každého stylu. Díky pohodlnému čalounění si dokáže uživatel užívat maximálního komfortu při relaxaci.

Kvalitní materiály

Křeslo Hoorns Esence je vyrobeno z nejvyšší kvality materiálů. Čalounění z kvalitní látky je odolné proti opotřebení a lze jej snadno udržovat čistým. Podnož křesla je vyrobeno z kaučukového dřeva, které je známé svou odolností vůči vnějším vlivům.

Jak udržovat křeslo čisté

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Toto křeslo je snadné udržovat v čistotě, díky kvalitnímu materiálu, který odolává vlhkosti a skvrnám.

Zákaznická podpora

Naše zákaznická služba je vždy k dispozici pro všechny vaše potřeby. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potíže, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a vždy se snažíme vyjít vstříc vašim potřebám.

Závěr

Křeslo Hoorns Esence je skvělým volbou pro všechny, kteří hledají elegantní a pohodlný nábytek do svého obývacího pokoje či odpočinkové zóny. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují, že vám tento kus nábytku bude sloužit mnoho let. Pokud si přejete zakoupit toto křeslo, neváhejte navštívit naší webovou stránku na adrese https://www.sidonia.cz/produkt/hoorns-bezove-latkove-kreslo-esence.