MEBLINE Ložnice BONO 1 v dubovém artisan provedení


MEBLINE Ložnice BONO 1: Krása a funkčnost

Pokud hledáte krásnou a zároveň funkční ložnici, je tou správnou volbou. Tato sestava obsahuje všechny důležité kusy nábytku potřebné pro dokonalý noční odpočinek. Mezi hlavní díly patří komoda 2D4SZ, postel o velikosti 160 cm, noční stolek v počtu dvou kusů a skříň o šířce 120 cm.

MEBLINE Ložnice BONO 1

Zajímavé informace o ložnici MEBLINE BONO 1

Tato ložnice vás zaujme nejen svým moderním vzhledem, ale i praktickými funkčnostmi. V barevném provedení dub artisan bude perfektně zapadat do interiéru mnoha různých stylů. Skříň je vybavena zrcadlem, což usnadňuje výběr vhodného outfitu pro den. Dřevěný rošt zajišťuje zdravý spánek, přičemž pružinové automaty zajišťují snadné a bezpečné ovládání postele.

Postel MEBLINE BONO 1

V základní ceně sestavy je k dispozici také pružinový rošt a ABS hrana. Pokud potřebujete doplnit svou ložnici o matraci, můžete si ji za příplatek pořídit. Celá sestava je vyrobena z kvalitních lamina desek, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc je k dispozici 24-měsíční záruka na celou sestavu, díky čemuž si můžete být jisti její kvalitou.

Noční stolek MEBLINE BONO 1

Investujte do dokonalého nočního odpočinku

Výběr správné ložnice je velmi důležitou součástí každodenního zdraví a pohodlí. S ložnicí MEBLINE BONO 1 si můžete být jisti, že investujete do kvalitního a funkčního nábytku. Navíc její moderní vzhled a příjemné barevné provedení Vám bude dělat radost každý den. Kupte si tuto sestavu a užijte si dokonalý noční odpočinek.

Vše potřebné pro nákup této ložnice najdete na https://www.maliboo.cz/produkt/mebline-loznice-bono-1-dub-artisan, kde si můžete prohlédnout další fotografie, detaily a informace o této krásné ložnici.