Moderní komoda s AK nábytkem – bílá K016, 120 cm

Komoda AK Furniture K016 je moderní nábytek z laminované desky nejvyšší kvality, která zaručuje dlouhodobou odolnost a stabilitu. Komoda má rozměry 120 × 77 × 40 cm.

Výrobek z kvalitních materiálů

Komoda vyniká svou jednoduchou ale elegantní bílou barvou a moderním designem, který se snadno začlení do interiéru každého bytu. Komoda je vyrobená z 16mm laminované desky a okraje jsou pokryty hranou ABS, která poskytuje vysokou ochranu před poškozením.

Komoda má jednu police a tři zásuvky s rozměry hloubky 34 cm a šířky 29 cm. Váží celkově 55 kg, což zaručuje její stabilitu a nerozvibrovatelnost.

Nejen moderní, ale i praktická

Komoda AK Furniture K016 vás nadchne nejen svým designem, ale také svou praktičností. Díky svým štíhlým rozměrům se snadno vejde do menších prostor a poskytne vám dostatek místa pro úschovu věcí, které si nechcete nechat na očích.

Díky povrchové úpravě matovým lakem, se budete moci bez obav sáhnout na komodu a nezanechává na ní otisky prstů.

Objednat ji můžete na Bregu

Pokud vás zaujala tato moderní a praktická komoda s AK nábytkem, můžete si ji objednat na https://www.brega.cz/produkt/ak-furniture-komoda-120-cm-k016-bila. Dostanete také kvalitní zákaznický servis a rychlé a spolehlivé dodání.

Tak neváhejte a pořiďte si tuto moderní a praktickou komodu AK Furniture K016, která vám velmi usnadní život!

Komoda AK Furniture K016