Nová matně bílá knihovna Tenzo Uno – prostorné úložiště pro vaše knihy a dekorace

Stylová knihovna Tenzo Uno je skutečný designový kousek, který zaujme již na první pohled. Právě díky neobyčejnému, modernímu designu získal ocenění za nejlepší design v rámci German Design Award 2019.

Matně Bílá knihovna Tenzo Uno

Matně bílé provedení knihovny vynikne ve vašem interiéru

Knihovna je vyrobena z kvalitní lakované MDF v matně bílém provedení a v kombinaci s podnoží ze stejného materiálu a s jedinečnými plastovými úchytkami do tvaru „U“ vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese nádech moderního minimalismu.

Podrobnosti knihovny Tenzo Uno

Úložný prostor

Knihovna je rozčleněna na 2 uzavřené a 2 otevřené police, kam pohodlně uložíte váš inventář či oblíbené knížky.

Úložné prostory knihovny Tenzo Uno

Vybírejte z řady produktů v trendových barvách

Knihovnu můžete kombinovat jakkoliv chcete, a to díky rozsáhlé řadě, která obsahuje několik druhů produktů od komod, TV stolků, pracovních stolů až po vitríny v 5 trendy barvách – bílá, šedá, hořčicově žlutá, petrolejově modrá a zelená.

Vytvořte si vlastní kombinaci u vás doma či v komerčním prostoru. Řada Tenzo Uno je zkrátka unikát, který se skvěle hodí do moderních interiérů.

Chcete si pořídit novou stylovou knihovnu Tenzo Uno? Pak neváhejte a zajděte si na NaBytekHned.cz, kde si můžete vybrat z mnoha produktů této řady v různých barvách.