Nová šatní skříň Masimo S1 120 cm v bílé barvě – prémiový úložný prostor pro vaše oblečení

Masimo S1 120 cm je šatní skříň, která spojuje praktické využití prostoru s elegantním designem. Skříň je vhodná pro každého, kdo hledá kvalitní, spolehlivé a účelné úložné prostory pro oblečení a doplňky.

Prostor v interiéru patří mezi základní požadavky dnešní doby. A pokud se nám podaří integrovat jej do krásného designu, může být náš domov ještě užitečnější a hezčí.

Posuvná skříň

Posuvné dveře šatní skříně Masimo S1 jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které se snadno udržuje. Díky této konstrukci je skříň velmi šetrná k prostoru a umožňuje široký přístup ke všem kusům oblečení, které jsou v této krásné skříni uloženy.

Prostor, který šatní skříň Masimo S1 nabízí, je rozdělen na dvě hlavní části. Na jedné straně je oblečení a na druhé straně skladování různých drobností, jako jsou kabelky, obuv, spodní prádlo a další doplňky.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Uvnitř skříně Masimo S1 se nachází mnoho polic, závěsných tyčí a vysouvacích košů. Všechny skříně jsou vybaveny praktickými dvířky, které se snadno otevírají a uzavírají.

Skříň Masimo S1 vás nejenom zaujme svým moderním vzhledem, ale také svým praktickým uspořádáním, které usnadní využití celého prostoru uvnitř.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Bílá barva skříně Masimo S1 je nadčasová a nabízí příjemný pocit svěžesti. Jednodušší linie doplňují celkový vzhled této šatní skříně, která se hodí do interiéru jakéhokoliv stylu.

Pro milovníky čistoty, elegance a přirozenosti je šatní skříň Masimo S1 tou pravou volbou. Kombinuje v sobě kvalitní materiály, nadčasový design a praktické využití prostoru.

Provedení v barvě bílý mat

Bílý mat je velmi oblíbenou barvou v interiéru i exteriéru. Tento typ designu je v současnosti velmi trendy a vypadá moderně a elegantně.

Pro milovníky čistoty, elegance a přirozenosti je šatní skříň Masimo S1 tou pravou volbou. Kombinuje v sobě kvalitní materiály, nadčasový design a praktické využití prostoru.

Technické vlastnosti

  • Korpus: 16 mm silná laminovaná deska
  • Přední strana: 16 mm silná laminovaná deska
  • Zadní strana skříně z HDF desky
  • Posuvný systém BIMAK
  • Hrany jsou zakončeny 0,5mm PVC dýhou odolnou proti poškození
  • Parametry: (šířka x výška x hloubka) 120x200x62 cm

Šatní skříň Masimo S1 120 cm v bílé barvě je skutečně jedinečným kouskem, který vám nabízí praktický a elegantní prostor pro vaše oblečení a doplňky. Pokud si chcete objednat tuto krásnou šatní skříň, navštivte prosím stránku Interierio.cz.