Oživte svou terasu nebo balkón s Šedým venkovním kobercem Universal Prime, v rozměrech 160 x 230 cm


Oživte svou terasu nebo balkón s Šedým venkovním kobercem Universal Prime v rozměrech 160 x 230 cm

Pokud máte balkón nebo terasu, přemýšlíte právě nad jejím vybavením a zkrášlením, rozhodně nezapomínejte na podlahu. A co takhle vsadit na venkovní koberec? Jedním z nejvhodnějších kandidátů pro tento účel je právě Šedý venkovní koberec Universal Prime v rozměrech 160 x 230 cm.

Vyrobený ze 100% vinylu – snadná údržba a antistatické vlastnosti

Tento koberec od značky Universal je vyrobený ze 100% vinylu, což zaručuje jednoduchou a rychlou údržbu. Pokud s vámi sdílí domácnost psí nebo kočičí mazlíček, oceníte jeho antistatické vlastnosti. Zabraňuje totiž třepání srsti a navíc je snadno omyvatelný vodou a mýdlem, případně pomocí hadru.

Stylový, jednoduchý a snadno kombinovatelný

Šedá barva je velmi elegantní a snadno kombinovatelná s dalším zařízením nebo doplňky na terase nebo balkóně. Venkovní koberec Universal Prime nenaruší celkový vzhled, naopak ho umocní a oživí. Navíc je jeho potisk velmi jednoduchý, čímž neodvléká pozornost od celkového designu.

Není tkaný, jedná se o potisk

Při výrobě tohoto koberce se nepoužívá technologie tkaní, ale potisk. To znamená, že potisk je na kobercích uložen na vrchní straně a je tak více odolný vůči vlhkosti a prachu.

Vyzkoušejte tento venkovní koberec pro zkrášlení vaší terasy nebo balkónu a uvidíte, že je to krok správným směrem. A pokud nevíte, kde si ho pořídit, navštivte stránky www.kupsinabytek.cz, kde si můžete vybírat z mnoha různých barevných variant. Dopřejte si kousek luxusu a určitě nebudete litovat.

Terasa s venkovním kobercem

Balkón s venkovním kobercem

Tento článek není sponzorován, autor jej napsal na základě vlastní zkušenosti a hodnocení produktu.