Pohodlné a stylové: Celočalouněné křeslo Tempo Kondela AMEDIA v kouzelné starorůžové barvě

Elegantní celočalouněné křeslo AMEDIA ve skandinávském stylu.

Když hledáte kousek nábytku, který nejen že působí stylově, ale zároveň je i pohodlný, pak se určitě nevyhnete celočalouněnému křeslu Tempo Kondela AMEDIA. Toto elegantní křeslo se skandinávskými rysy se stane ozdobou jakéhokoliv interiéru.

Místo, kde si v klidu vypijete šálek kávy, nerušeně přečtete knihu či jen tak odpočinete.

Jeho tvar je navržen tak, aby se v něm cítila opravdu každá postava. Kvalitní norná látka ve starorůžové barvě dodává křeslu na eleganci a sofistikovanosti. Nožky jsou dřevěné, což působí přirozeně a dotváří dojem dokonale zpracovaného nábytkového kusu.

Čalouněno kvalitní látkou norné ve starorůžové barvě.

Sedák křesla je vyplněn pružinou, což zaručuje dlouhotrvající pohodlí. Hloubka sedu je 62 cm a šířka opěrky zad 64 cm. Spodní prostor pod křeslem má výšku 13 cm, takže pod ním můžete bez problémů vysávat a udržovat tak svůj interiér v perfektním stavu.

Nožky jsou dřevěné.

Příjemný pocit z křesla vnitřního vybavení se ještě umocní, když si budete uvědomovat, že se jedná o bytový doplněk, který je kompletně vyráběn v České republice.

Hloubka sedu: 62 cm

Křeslo Tempo Kondela AMEDIA také přichází v demontu, což je velmi praktické zejména pro transport. Montáž je ale velmi jednoduchá, takže se nemusíte bát, že byste ztratili celodenní čas svého života.

Šířka opěrky zad: 64 cm

Přejeme vám, abyste si užili každý okamžik s křeslem Tempo Kondela AMEDIA. A pokud si chcete udělat radost koupí tohoto kousku nábytku, pak zde máte odkaz na náš e-shop, kde si jej můžete zakoupit.

Výška spodního prostoru od podlahy: 13 cm

Můžeme také doporučit kouknout na další produkty v naší nabídce, protože jsou to právě takové kousky, které dokážou navodit tu pravou pohodu a zároveň vypadat stylově a moderně.

Tempo Kondela AMEDIA křeslo

Výplň sedáku: pružina

Všechny naše produkty jsou navrženy s ohledem na vkus a potřeby našich zákazníků, proto stojí za to se na ně podívat.

Dodávané v demontu.