Postel ELIZA z borovice – kvalitní masivní postel 140x200cm pro váš pokoj

Postel je nejen místem, kde trávíme třetinu života, ale také tím nejdůležitějším kouskem nábytku v našem pokoji. Proto je vhodné investovat do ní trochu více a pořídit si kvalitní a hlavně pohodlnou postel. Pokud hledáte něco, co bude splňovat všechny vaše nároky, možná byste si měli přečíst tento článek a seznámit se s postelí ELIZA z borovice.

Proč zvolit postel ELIZA?

Postel ELIZA je vyrobena výhradně z přírodní borovice, což zajišťuje kvalitu a pevnost. Borovice je totiž tvrdší dřevo, díky čemuž je postel velice stabilní a odolná. Váha postele je více než 50 kg, takže si můžete být jisti, že se postel neleje a není křehká.

Postel ELIZA je vybavena pečlivě zpracovanými rošty, které poskytují dokonalou oporu a zabrání tak zbytečnému prohýbání matrace. Je určena pro matrace o rozměru 140x200cm. Rozměry samotné postele jsou pak 180x216x89 cm (šířka x délka x výška).

Jak vypadá postel ELIZA?

Design postele je velice jednoduchý, avšak elegantní. Borovice jako přírodní materiál dodává posteli příjemnou a teplou atmosféru, která vás bude utěšovat v chladných zimních nocích. Jedinou ozdobou je zdobná příčka po celé šířce postele, která dodává celkovému designu postele osobitý a jedinečný vzhled.

Na postel ELIZA se velice snadno nalézá vhodný doplněk. Vzhledem k jednoduchosti designu můžete zvolit téměř jakoukoliv povlečení a polštáře v různých barvách a vzorech. Takže si můžete být jisti, že pokud si pořídíte tuto postel, neunikne vám z očí styl spánku, který chcete mít.

Jaká je cena postele ELIZA?

Cenapostele ELIZA se pohybuje okolo 8 000 Kč až 10 000 Kč. To může být pro někoho dost vysoká částka. Ale musíte vzít v úvahu, že když si pořídíte kvalitní postel, ušetříte si spoustu peněz na výměně matrace a polštářů, kterých jsou spousty. Nízká cena může být i důkazem, že postel byla vyrobena z levnějšího materiálu, což by mohlo vést ke špatné kvalitě.

Závěr

Postel ELIZA z borovice je výborná volba pro každého, kdo chce mít kvalitní a pevnou postel. Design je velice jednoduchý, avšak příjemný a teplý. Přestože cena postele není nejnižší, nenechte se tím odradit a investujte tuto částku do rozmanitosti a do kvality spánku. Každý rozhodně jednou zklamaný, že se postel nepotěší kvalitou a vydrží pouze několik let.

Pokud jste se rozhodli pořídit si postel ELIZA z borovice, můžete si jí objednat na této webové stránce.

Postel ELIZA z borovice