Sprchová baterie RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0 – moderní a elegantní řešení pro vaši koupelnu

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0 je skvělou volbou pro ty z vás, kteří hledají moderní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Páková nástěnná baterie v chromovém provedení skvěle zapadne do každé koupelny a její rozteč 100 mm zajistí pohodlné používání.

Páková nástěnná SPRCHOVÁ BATERIE

Tato páková nástěnná sprchová baterie je vyrobena z kvalitních materiálů a její provedení je velmi precizní. Díky tomu vám poskytne spolehlivou funkci po mnoho let. Navíc se jednoduše instaluje na stěnu vaší sprchové kabiny či vany.

Designové řešení pro vaši koupelnu

RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0 se může pochlubit nejen kvalitou zpracování a spolehlivým fungováním, ale také moderním designem. Jednoduché, ale elegantní provedení baterie ji umožňuje zapadnout do různých typů koupelen. V kombinaci s dalšími chromovými doplňky doplní vaši koupelnu do moderního a stylového designového celku.

Vlastnosti a parametry

RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0 má několik praktických parametrů, které oceníte při každodenním používání:

  • Rozteč baterie: 100 mm
  • Typ kohoutku: jednoklikový
  • Materiál: chrom
  • Typ instalace: nástěnná
  • Výška kohoutku: 92 mm
  • Průtok: 12 l/min

Kde zakoupit?

RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0 můžete zakoupit přímo na našich stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/sprchova-baterie-rav-slezak-seina-100-mm-chrom-se980-0 za skvělou cenu. V našem e-shopu nabízíme také široký výběr dalších koupelnových doplňků a zařízení, které mohou být skvělým doplňkem pro váš domov.

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Seina 100 mm chrom SE980.0

Přečtěte si také nejnovější články na našem blogu a inspirujte se pro nové trendy v oblasti koupelen a domácího designu.