Stylová a pohodlná černá kožená jídelní židle od značky J-line Sid

Série Sid od značky J-line nabízí dvě barevné varianty jídelních židlí. Tato černá jídelní židle s tvarovaným sedákem z kůže a zajímavým křížkovým stehem na jeho okrajích upoutá kvalitou zpracování.

Podnož je z černého lakovaného kovu, která je ozvláštněná křížením. To dodává nábytku jedinečný designový prvek. Celkový dojem je tak velmi stylový a moderní.

Tato černá kožená jídelní židle je vyrobena z kvalitních materiálů, které garantují jak bezpečnost, tak dlouhou životnost. Navíc bude vypadat skvěle v každém interiéru.

Univerzální design

Pokud hledáte kvalitní, koženou a designově univerzální židli do celé škály interiérů, tuto židli zcela jistě oceníte. Černá barva zajišťuje, že židle zapadne do všech barevných kombinací.

Díky svému designu se tato židle hodí do moderního i tradičního interiéru. Lze ji umístit do kuchyně, jídelny nebo dokonce do pracovny.

Praktický a pohodlný nábytek

Tato kožená jídelní židle je nejen stylová, ale také velmi pohodlná. Tvarovaný sedák a opěradlo nabízejí dokonalou oporu během posezení. Navíc, kůže je materiálem, který se snadno udržuje a čistí.

Židle je navržena tak, aby vydržela každodenní používání a dlouhé posezení u jídla. Podnož zajišťuje stabilitu a pevnost, takže se nemusíte obávat o bezpečnost uživatele.

Nakonec, cena této černé kožené jídelní židle je velmi konkurenceschopná vzhledem k její kvalitě a designu. Pokud hledáte doplnění do vašeho interiéru, které bude nejen praktické, ale i stylové, tento výrobek je pro vás tou pravou volbou.

Klikněte zde, abyste si tento výrobek mohli zakoupit a získat skvělou koženou jídelní židli pro váš domov.