Stylová červená poštovní schránka STILISTA – rozměry 102,5 x 34 x 30 cm

V dnešní době, kdy doručování pošty probíhá stále více elektronicky, je poštovní schránka často považována za zbytečnou. Nicméně, stále existuje mnoho lidí, kteří upřednostňují tradiční papírovou komunikaci a potřebují spolehlivou a bezpečnou možnost přijímání a odesílání pošty. Pokud patříte mezi ně, může být pro vás ideálním řešením poštovní schránka STILISTA.

Pečlivě vybraný materiál

Tato poštovní schránka je vyrobena z pevného, ​​korozivzdorného a povětrnostním vlivům odolného hliníku, což zajišťuje její dlouhou životnost. Kromě toho disponuje krytkou, která chrání poštu před povětrnostními vlivy a zabraňuje tak jejímu poškození. Díky těmto vlastnostem se můžete spolehnout, že vaše pošta bude vždy bezpečně uložena a v dobrém stavu.

Přizpůsobitelnost a praktičnost

Velikost otvoru pro dopisy je zvolena tak, aby se do něj vešly i větší obálky, což usnadní jejich přijímání. Schránka má také přídavnou polici, kterou lze vyjmout pro zvětšení objemu a uspořádání pošty. Bez police se pošta odebírá spodními dvířky v přední části poštovní schránky, zatímco s vloženou policí lze poštu vyjímat horními dvířky vzadu. Díky této variantě vám schránka nabízí větší flexibilitu a usnadňuje manipulaci s ní. Poštovní schránka STILISTA má 2 uzamykatelná dvířka, což zajišťuje bezpečnost uložené pošty.

Technické údaje

Materiál: hliník

Barva: červená

Hmotnost: 11 kg

Objem: 0,10 m³

Rozměry: 102,5 x 34 x 30 cm (v x š x h)

Vhodné pro odesílání dopisu velikosti A4 a menších.

Rozměry vhozu: 26 x 4 cm

Zadní přihrádka: 18 x 23,5 cm

Přední přihrádka: 17,5 x 28,5 cm

Obsah balení

1 x schránka

2 x klíč

Nakupovat můžete například na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/stilista-postovni-schranka-102-5-x-34-x-30-cm-cervena, kde najdete kompletní specifikace a další informace.