Stylový a pohodlný Taburet ALSTONI 10 z buku se světle šedou látkou

Čalouněný taburet od značky ALSTONI 10 je skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jeho elegantní design a pohodlné sedadlo vás okouzlí na první pohled. Tento taburet je vyroben z kvalitního bukového dřeva a látka, která obaluje sedadlo, je v krásné světle šedé barvě Sawana 21.

Rozměry a materiál

Taburet má rozměry 100 x 41 x 70 cm a výška jeho nožek je 9,5 cm. Sedadlo je vyplněno pěnovou vložkou, která je potažena kvalitní látkou. Nohy taburetu jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je velmi odolné a pevné. Jeho světlejší barva dokonale ladí s barvou látka na sedadle.

Tento taburet je k dispozici v demontuovaném stavu, ale montáž není nic složitého a snadno ji zvládne i laik.

Výhody použití

Kromě svého elegantního vzhledu a skvělé kvality je tento taburet velmi pohodlný. Jeho sedadlo vám umožní příjemné posezení při čtení knihy, sledování filmu nebo pracování na počítači. Pokud je tedy vaším cílem komfort a styl, ALSTONI 10 je tou správnou volbou.

Navíc tento taburet můžete využívat v mnoha místnostech domova. V obývacím pokoji, kde ho můžete použít jako doplněk k pohovce nebo křeslu. Ve vaší ložnici, kde může být součástí vaší beauty zóny a posloužit tak při líčení, či jako křesílko do šatny.

Rozhodněte se pro tento kvalitní produkt od ALSTONI 10 a pořiďte si ho co nejdříve za skvělou cenu. Více informací o produktu a jeho objednání najdete zde.

Taburet ALSTONI 10

Podtrhněte svůj interiér a dopřejte si pohodlí s taburetem ALSTONI 10. Doplněk, na který budete pyšní.

Závěr

Pokud hledáte moderní a pohodlný taburet, tak je ALSTONI 10 tím pravým produktem pro vás. S jeho světlou šedou látkovou sedačkou a nohama z bukového dřeva se stane vynikajícím doplňkem pro váš domov. Navíc jeho vysoká pohodlnost a snadná montáž dovádí tento produkt do popředí nabídky. Využijte této příležitosti a pořiďte si taburet ALSTONI 10 pro vás a vaši rodinu.