Světle růžová klenotem interiéru – pohovka Bobochic Paris Nihad, 245 cm

Pohovka z kolekce Nihad vás na první pohled zaujme svým jemným manšestrovým potahem, který dodá v kombinaci s její příjemně robustní siluetou vašemu obývacímu pokoji ležérně nedbalý nádech francouzské elegance. Navíc je pohovka rozkládací. Pokud se tedy přátelské posezení u vás doma protáhne, snadno během krátké chvilky hostům přichystáte pohodlné plnohodnotné lůžko.

Nohy i detaily potěší i ty nejnáročnější

Nohy z litevny jsou lakované bíle a jejich tvar se ladí s celkovou siluetou pohovky. Detaily v provedení – jako jsou například dekorační knoflíky na podsedáku a opěradle – dokreslují dokonalý dojem elegance, který pohovka v sobě ukrývá.

Nenechte se odradit barvou

Mnoho zákazníků může světle růžovou barvu nahlížet jako kontroverzní a nevědět, zda by ji použili jako hlavní kus nábytku v obývacím pokoji. Nicméně, přesvědčte se sami, jak velmi světle růžová dokáže interiér ozvláštnit. Bobochic Paris Nihad v takovém provedení je perfektním příkladem.

Také si uvědomte, že světle růžová je velmi univerzální barvou, která se snadno parí s mnoha jinými barvami – od šedé po tmavě modrou až k černé.

Doplnění místnosti na vysoké úrovni

Když sháníte nový kus nábytku do obývacího pokoje, určitě chcete, aby to byla investice na několik následujících let a zkrátka „dobře trávený“ peníz. Bobochic Paris Nihad je ideální volbou.

Tento kousek v sobě kombinuje kvalitní materiály, dokonalé zakončení a nápaditý design, který jasně vyslovuje svůj svéráz a umí tak skvěle doplnit váš interiér.

Propojení s moderními trendy

Pohovku Bobochic Paris Nihad můžete snadno kombinovat s dekoračními doplňky v podobných vínových odstínech nebo s jemnými pastelovými barvami – třeba jako doplněk do bílého prostoru. Mezi další trendy, se kterými bude skvěle hrát – patří například i zelená barva – což je v poslední době jedna z nejpopulárnějších barev do interiéru.

Bobochic Paris Nihad

Již nyní se těšíme, až vám doručíme tento šperk mezi pohovkami přímo do vašeho obývacího pokoje. Neváhejte tedy a zakupte si unikátní kus, který vám bude těšit po mnoho let. Více informací a možnost koupě naleznete na stránce nabytekhned.cz.