Taburet ALSTONI 10 – stylový kousek do vašeho interiéru!

Stylový taburet ALSTONI 10 je skvělou volbou pro tvoření moderního interiéru s vkusem. Disponuje světle šedou látkou Sawana 21, při čemž jeho rozměry jsou 100 x 41 x 70 cm. Taburet vynikne i svojí výškou nožek, která činí 9,5 cm a zajišťuje tak pohodlné sezení. Všechny nohy taburetu mají barvu buku, což dodává celkovému designu taburetu přirozený vzhled.

Univerzálně využitelný nábytek

Nábytek typu taburet můžete využít v různých částech bytu či domu. Například se hodí do obývacího pokoje, když nechcete sedět přímo na sedačce, ale chcete si odpočinout po náročném dni. Rovněž se hodí do ložnice, kde se může postavit vedle postele a užít si památky na předchozí den. Dokonce se hodí i do kuchyně, kde na něm můžete odpočinout po celodenním vaření.

Atypický design

Taburet ALSTONI 10 přináší do Vašeho interiéru svěží design, který se jistě zalíbí mnohým. Světle šedá látka Sawana 21 se hodí k mnoha dalším prvkům, což z něj dělá ideálního společníka pro každého, kdo rád zkouší nové styly a přístupy.

Připravte si moderní interiér s taburetem ALSTONI 10

Pokud chcete svůj interiér oživit a dodat mu svěžest, není lepší volby, než pořídit si taburet ALSTONI 10. Jeho jedinečný design a funkčnost Vám zaručí pohodlné sezení a uspokojení Vašich estetických potřeb v jednom. Pokud máte zájem zakoupit si tento skvělý kousek nábytku, neváhejte a klikněte sem pro více informací.

Závěr

Taburet ALSTONI 10 je skvělou volbou pro každého, kdo chce být součástí moderního a jedinečného interiéru. S jeho světle šedou látkou Sawana 21 se hodí do různých prostor, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici nebo kuchyni. Jeho design a funkčnost Vás určitě nenechají na pochybách a stanou se tak výtečnou volbou pro Váš domov.

taburet ALSTONI 10

Další fotografie taburetu můžete nalézt na našem e-shopu.