Uložte si potraviny stylově s Mepal Omnia sadou 3 dóz s červeným víkem


Spolehlivé a stylové řešení pro skladování potravin

Se značkou Mepal nastolíte v kuchyni náležitý pořádek. Tuto sadu dóz přirozeně doplníte do svátečně prostřeného stolu, kde slouží jako praktický doplněk k servírování sušenek a dalších pochutin. Elegantní provedení dokáže okouzlit každého a navíc nabízí mnoho možností využití.

Důkladné uzavření pro lepší skladování

Když potraviny uzavřeme v kvalitních dózách, prodlužuje tím jejich životnost a můžeme předejít i přenášení nepříjemných potravinových škůdců. Spolehlivé těsnění převezme od nás odpovědnost za skladování a my se můžeme soustředit na výběr těch nejlahodnějších pokrmů.

Více prostoru díky různých velikostem

Sada se skládá ze tří dóz v různých velikostech, což umožňuje perfektní skladování různých potravin. Velká dóza s objemem 2000 ml slouží jako ideální řešení pro skladování kávy či těstovin poslouží jako skvělá alternativa ke klasickému řešení v papírových a plastových sáčcích. Střední dóza s objemem 1100 ml slouží jako praktické řešení pro větší objemy potravin jako například cerealie či sušenky a malá dóza o objemu 700 ml je vhodná pro drobnější množství surovin jako oříšky nebo koření.

Stylové doplňky pro každého

Kromě praktického využití dokážou dózy Mepal Omnia přidat do vaší kuchyně i něco navíc. Svému vybavení dodají dokonalý závěr a budou se skvěle vyjímat i na polici. Červené víko je pak skvělým doplňkem v kuchyni.

Sada 3 dóz na potraviny s červeným víkem Mepal Omnia

Pokud i vy hledáte praktické řešení pro skladování potravin, určitě se podívejte na tuto sadu dóz od značky Mepal. Podívejte se na produktovou stránku na kupsinabytek.cz.