Závěsné LED svítidlo s průměrem 43/4 cm


– úsporné a moderní řešení

je ideálním řešením pro moderní domácnosti. Své využití najde nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici, kuchyni a dalších prostorech. Kromě své moderní a elegantní podoby nabízí i vynikající úsporu energie a vysokou kvalitu světla.

Moderní design pro každý interiér

Tento model závěsného svítidla s průměrem 43/4 cm přináší do vašeho domova moderní a elegantní vzhled. Jeho jednoduchý design v kombinaci s čistými liniemi vytváří dojem minimalistického stylu, který se hodí k jakémukoliv interiéru. K dispozici je v několika barevných provedeních, včetně Perlweiß, která vynikne na každé stropní ploše.

Závěsné LED svítidlo s průměrem 43/4 cm

Vlastnosti závěsného LED svítidla

Tohoto závěsného LED svítidla s průměrem 43/4 cm si můžete všimnout nejen pro jeho elegantní design, ale také proto, že nabízí úsporu energie a vysokou kvalitu světla. Díky jednoduché montáži jej snadno nainstalujete na strop a můžete se ponořit do kouzla moderního a úsporného osvětlení.

  • Délka: 43/4 cm
  • Barva: Perlweiß
  • Výkon: 1x16W LED
  • Světelný tok: 1300 LM
  • Barva světla: 3000K

Objednejte online a ušetřete čas a peníze

Pokud hledáte moderní a úsporné osvětlení do vašeho interiéru, objednejte si závěsné LED svítidlo s průměrem 43/4 cm na www.maliboo.cz a prohlédněte si celou nabídku moderních svítidel a dalšího osvětlení. Nakupování na internetu vám ušetří čas i peníze a můžete si vybírat z širokého sortimentu bez toho, aby jste opouštěli pohodlí vašeho domova.

Závěsné LED svítidlo s průměrem 43/4 cm