Zelená skleněná mísa PT LIVING Speckles – dokonalý doplněk pro váš stůl!

Vyberte si z originálních skleněných misek od značky PT LIVING, které kreativně doplní každý jídelní stůl. Ať už si je potřebujete pořídit pro běžnou domácí potřebu, nebo jako vhodný dárek pro své blízké, jistě nebudete zklamáni.

Skleněná miska s názvem Speckles

Jednou z nejpopulárnějších a nejlépe hodnocených variant značky PT LIVING je zelená skleněná miska s hlubším dnem a výrazným dekorem. Skleněná miska Speckles o rozměrech 16 cm je praktický a zajímavý doplněk, který již na první pohled upoutá pozornost svým unikátním designem. Je vyrobena z barevného skla a její stěny jsou zdobeny výrazným dekorem. Je ideální pro podávání potravin, ale velmi dobře poslouží i jako prázdná ozdoba na stole.

Pro zvýraznění dekoru bylo použito technologie speckles, což je vložení barevných puntíků do skla, aby vytvořily zajímavý, psaníčkový efekt. Miska je tedy nejen praktickou, ale i atraktivní ozdobu pro vaše jídla.

Použití této nádobí při výzdobě stolu přidává zcela nový vizuální prvek a dokáže vytvořit nové, zcela odlišné atmosféry. Proto by tato skleněná miska neměla chybět v žádné domácnosti, kde se dbá na design a detaily.

Vlastnosti skleněné misky PT LIVING Speckles

Tato skleněná miska je ideální pro podávání salátů, ovoce, dezertů a dalších pokrmů. Je vyrobena z kvalitního skla, které ji chrání před poškrábáním, je snadno čistitelná a vhodná do myčky na nádobí.

Skleněná miska PT LIVING Speckles o rozměru 16 cm je ideální velikosti na domácí stolování, ale rozhodně nevypadá malá ani na slavnostnějších přehlídkách. Skleněná miska PT LIVING Speckles je dostatečně pevná a odolná, takže nemusíte mít strach, že se miska snadno rozbije.

Pokud hledáte něco pro barevné doplnění vašeho stolu, neváhejte a pořiďte si tuto skleněnou misku od značky PT LIVING hned teď. Určitě vás nezklame.

Pro objednání si této skvělé skleněné mísy PT LIVING Speckles můžete využít odkaz na náš e-shop: Zelená skleněná mísa PT LIVING Speckles. Rychlé a kvalitní doručení s možností vrácení zboží zdarma vám zajistí spokojenost s nákupem.

Nenechte si ujít možnost pořídit si kvalitní a originální skleněnou misku od značky PT LIVING Speckles. Zkrášlí nejen váš stůl, ale vaše každodenní chvíle u jídla.