Mondex presentační plastový kelímek do koupelny CLEAN bílý

Rozčiluje vás položená zubní pasta a kartáčky všude na umyvadle? Máme pro vás řešení v podobě kelímku, který bude díky svému jednoduchému designu působit velmi elegantně. Je vyhotoven z pevného plastu v bílé barvě, tudíž nehrozí, že by se vám při jeho případném pádu cokoliv rozbilo. Jedinečný vzhled kelímku podtrhne bambusový podstavec.

Mondex plastový kelímek do koupelny CLEAN bílý

Minimalistický design s maximálním účinkem

Mondex představuje nový přírůstek do své rodiny koupelnových a toaletních doplňků. Plastový kelímek do koupelny CLEAN bílý nejenže působí elegantním dojmem, ale díky svému jednoduchému a minimalistickému designu se hodí do každého stylu koupelny či toalety. Kelímek nabízí praktické řešení pro ty, kteří chtějí mít po ruce vše při ruce, aniž by museli trávit čas sbíráním věcí z umyvadla.

Vyrobena z pevného plastu a s bambusovým podstavcem

CLEAN bílý kelímek je vyroben z pevného plastu, což znamená, že se nemusíte bát, že by se vám v případě pádu něco rozbilo. Kelímek také disponuje jedinečným bambusovým podstavcem, který nejenže vytváří kontrast ke kelímku, ale také zajistí stabilní uložení kelímku na umyvadle.

3 případy použití kelímku

Specifikace produktu

  • Z pevného plastu
  • Jedinečný bambusový podstavec
  • Minimalistický design

Pokud toužíte po praktickém a zároveň elegantním řešení pro ukládání zubní pasty, kartáčků či jiných drobných věcí v koupelně či na toaletě, určitě byste neměli váhat a pořídit si plastový kelímek do koupelny CLEAN bílý od Mondexu.